„TIENS Group“ filosofija:

padėti visuomenei, grąžinant žmonijai sveikatą

Kasdien daugiau nei 30 milijonų šeimų daugiau kaip 190 pasaulio šalių džiaugiasi natūralių, sveikų garsios kinų bendrovės TIENS gaminių teikiama nauda. Bendrovės kruopščiai parinktas sveikatos priežiūros gaminių asortimentas yra puikus 5000 metų kinų sveikatos tausojimo kultūros ir pažangiausių biotechnologijų pasiekimų derinys. Kinų žinios apie sveikatą atsako į klausimus, kaip išlikti sveikiems, o pažangiausi tyrimai padeda pasiekti dar geresnių rezultatų.

Tūkstančiai atsidavusių TIENS darbuotojų ir konsultantų visame pasaulyje kasdien vykdo savo misiją, propaguodami pozityvumą, natūralumą ir sveiką gyvenimo būdą, skleisdami žinias apie sveikatą, verslumą, sėkmę, atjautą ir viltį.

Įkvėpti šios vizijos, tvirtus strateginės partnerystės ryšius su „Tiens Group“ užmezgė daugybė žmonių ir verslo įmonių. Su TIENS bendradarbiauja tokių pasaulyje garsių prekės ženklų bendrovės, kaip „Microsoft“, „Pfizer“, IBM ir „China Telecom“.

Vadovaujami bendrovės įkūrėjo ir primininko Li Jinyuan, TIENS konsultantai ir darbuotojai su užsidegimu siekia įgyvendinti viziją „Puiki sveikata visiems“. Kurdami verslo plėtros galimybes ir plėtodami pasaulinį verslą, jie prisideda prie visuomenės gerovės.

Savo veiklą pradėjusi Kinijoje ir puikiai ten įsitvirtinusi, TIENS tapo  kosmopolitiniu prekės ženklu, sparčiai didinančiu konsultantų skaičių visame pasaulyje.

Kviečiame susipažinti su „Tiens Group“ sėkmės istorija ir tapti jos dalimi!

„TIENS Group“ įkūrėjas – p. Li Jinyuan

1995 metais Tiandzino mieste Kinijoje Li Jinyuan įsteigė „Tianjin Tianshi Group Co., Ltd.“. 1997 metais bendrovė įžengė į tarptautinę rinką ir nuo to laiko vykdo veiklą daugelyje sektorių, įskaitant biotechnologijas, sveikatos valdymą, turizmą, švietimą, finansines investicijas ir nekilnojamąjį turtą.

Šiandien „TIENS Group“ turi filialus 110 valstybių ir yra sėkmingai veikianti tarptautinė organizacija, lyderiaujanti pasaulyje tiesioginės prekybos srityje. „Tiens Group“ yra sukūrusi plataus asortimento novatoriškų gaminių portfelį, apimantį maisto papildus, sveikatinimo įrangą, grožio bei namų priežiūros gaminius. Siekdama savo tikslų, jis plečia savo verslą, tobulina paslaugas ir modernizuoja veiklos sritis.

Laikydamasi verslo filosofijos „Padėti visuomenei, grąžinant žmonijai sveikatą“, įmonių grupė „Tiens Group“ per labdarą, susijusią su sveikatos apsauga, švietimu, pagalba po stichinių nelaimių ir aplinkosauga, dosniai investavo 1,5 milijardo juanių (200 milijonų eurų) į visuomenės gerovės programas.

Pasaulinis prekės ženklas

Visuotinai pripažinti ir vertinami TIENS prekės ženklai jau yra užregistruoti daugiau nei 140 šalių.

PREKĖS ŽENKLO ŠŪKIS: „Harmonija, atsakomybė, gerovė“.

PREKĖS ŽENKLO PAGRINDAS: „Viena šeima, vienas pasaulis“.

FILANTROPIJOS FILOSOFIJA: „Jausk meilę, kurk meilę, skleisk meilę“.

VERSLO FILOSOFIJA: „Padėti visuomenei, grąžinant žmonijai sveikatą. “

VERTYBĖS: išskirtinės inovacijos, didžiausia atsakomybė, puikus komandinis darbas.

MISIJA: Aprūpinti vartotojus kokybiškais produktais visame pasaulyje, sudaryti jiems galimybes mokytis, pagerinti jų gyvenimo kokybę ir sukurti darnią visuomenę.

TIENS sveikatingumo pramonės parkas

TIENS tarptautinis sveikatingumo pramonės parkas

Įgyvendindama viziją „Puiki sveikata visiems“, bendrovė „TIENS Group“ įkūrė TIENS tarptautinį sveikatingumo pramonės parką.

TIENS tarptautinis sveikatingumo pramonės parkas, į kurį investuota 933 milijonai eurų,  yra įsikūręs puikioje vietoje tarp Pekino ir Tiandzino. Jis laikomas vienu iš moderniausių pasaulyje pagal dizainą, energijos taupymą ir automatizuotos gamybos įrangą. Čia veikia gaminių tyrimų ir plėtros, kokybės kontrolės ir bandymų, gamybos, medicininių sveikatos tyrimų padaliniai, viešbučiai ir konferencijų centrai.

Aukšti kokybės standartai

Aukštos kokybės TIENS sveikatos priežiūros gaminių pagrindą sudaro:

  • kinų sveikatos tausojimo kultūra,
  • pažangios biotechnologijos,
  • natūralios sudedamosios medžiagos,
  • itin moderni gamybos įranga.

Siekdama savo tikslo propaguoti sveiką gyvenseną, „Tiens Group“ pasitelkė technikos inovacijas ir įdiegė tarptautinius reglamentus atitinkančią kokybės valdymo sistemą, kuri padeda prižiūrėti produkcijos gamybos, jos tiekimo ir klientų aptarnavimo kokybę.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial