Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Paruošėme atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei čia nerasite jus dominančio atsakymo, kreipkitės į mus.

Man nedrąsu pradėti veiklą pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą. Manau, daug saugiau būti samdomu darbuotoju.

Dirbdamas samdomą darbą negalėsite daryti didelės įtakos savo pajamoms. Mūsų tikslas yra ugdyti komandą, kuri mėgausis sėkminga veikla ir už tai gaus atitinkamą atlygį. Jūsų gaunamas atlygis priklausys tik nuo jūsų, o mes padėsime jums to siekti. Tapęs TIENS konsultantu gausite veiklos planą, kasdienes užduotis ir pardavimo įrankius. Jūs bendradarbiausit su savo rėmėju / mentoriumi, kuris nuolat jums patars ir pagelbės. Šios veiklos planas yra sukurtas remiantis ilgalaike patirtimi, padedančia sėkmingai vystyti veiklą.

Kokia yra bendradarbiavimo pradžia?

Su kiekvienu nauju konsultantu yra pasirašoma paraiška – sutartis dėl TIENS nepriklausomo konsultanto statuso suteikimo. Ši paraiška – sutartis gali būti pasirašoma internetu arba 2 popieriniais egzemplioriais, iš kurių vienas egzempliorius turi būti pristatytas TIENS atstovybei Lietuvoje.

Kokia yra pagrindinė konsultanto veikla?

Viena iš veiklų, kurias vykdo registruoti konsultantai yra renginiai, kuriuose pasakoja apie TIENS gaminius. Paprastai konsultantai organizuoja namų vakarėlius, kurių metu pristato ir pasakoja apie mūsų produkciją, nes šis pardavimo metodas vis dar yra labai sėkmingas. Kiti konsultantai organizuoja didesnius produktų ir verslo galimybių renginius. Jie taip pat aktyviai vykdo veiklą socialiniuose tinkluose.

Aš nieko neišmanau apie TIENS gaminius, ar jūs organizuojate kokius nors mokymus?

TIENS ir konsultantų rėmėjai nuolat organizuoja produktų mokymus bei verslo seminarus ir vebinarus, nes konsultantui yra labai svarbu kuo daugiau žinoti apie produktus. Patikrinkite renginių kalendorių mūsų tinklalapyje ir prisijunkite. Jūs taip pat visada galite kreiptis į savo rėmėją.

Aš nesu verslus žmogus.

Prisijunkite prie mūsų ir pabandykite. Juk kiekvieną dieną bendraujate su žmonėmis, o šioje veikloje bendravimas ir dalijimasis informacija yra svarbiausia.

Kokia man iš to nauda?

Visų pirma, tapęs registruotu konsultantu, galėsite džiaugtis 20-48 % nuolaida, taikoma mūsų produkcijai ir dalyvauti įvairiose motyvacijos programose. Antra, jei nuspręsite kurti savo konsultantų komandą, papildomai gausite komisinius už jų ugdymą ir vystymą.

Kaip galiu gauti pajamas iš TIENS?

Tam kad gautumėte nuolaidą asmeniniams TIENS produkcijos užsakymams, turite tapti registruotu TIENS konsultantu, gauti ID kortelę ir prisijungimą prie el. parduotuvės. Visa tai gali būti atliekama internetu arba pasirašant popierinį sutarties egzempliorių.

Norėdami gauti papildomų pajamų už registruotų vartotojų struktūros kūrimą arba konsultantų ugdymą, turite registruoti individualią veiklą ir pasirašyti papildomą sutartį, nurodydami savo banko sąskaitą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į TIENS atstovybę Lietuvoje: info@tiens.lt

Kaip galiu įsigyti TIENS gaminių?

Viskas labai paprasta. Pateikite užsakymą mūsų el. parduotuvėje. Užsakymai, kurių vertė 100 PV ir daugiau, jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoj bus pristatyti nemokamai. Jei užsakymo vertė mažesnė nei 100 PV, bus taikomas 4,99 Eur pristatymo mokestis. Jūs taip pat galite užsisakyti TIENS produkciją mūsų verslo partnerių biuruose.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial