Duomenų apsauga

 


Mūsų svetainės adresas yra: https://www.tiens.lt.

 


1. Atsakingo asmens pavardė ir vieta

Pagal pagrindinį asmens duomenų apsaugos reglamentą ir kitus valstybių narių nacionalinius asmens duomenų apsaugos įstatymus bei kitus asmens duomenų apsaugos reglamentus yra atsakingi:

 

 

UAB „Korporacija Tjanši“
Ulonų g. 5, LT – 08240 Vilnius

Tel.: 8-5 212 22 12
+370 655 39361
el. paštas: info@tiens.lt

Įmonės kodas 111733040
PVM mokėtojo kodas LT117330418

 


2. Informacija apie asmens duomenų rinkimą

(1) Toliau informuojame apie asmens duomenų rinkimą naudojantis mūsų svetaine. Asmens duomenys – tai visi duomenys, kurie gali būti susiję su Jumis asmeniškai, pvz. B. vardas, adresas, el. paštas, vartotojo elgesys.

 


(2) Kai susisiekiate su mumis el. paštu arba per kontaktinę formą ar socialinius tinklus, jūsų pateikti duomenys (el. pašto adresas arba vardas ir telefono numeris) bus saugomi, kad galėtume atsakyti į jūsų klausimus. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas atsakyti į jūsų prašymą pagal 6 straipsnio 1 dalies a punkto formuluotę. f GDPR. Jei kreipiatės į mus siekdami sudaryti sutartį, papildomas teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra 6 straipsnio 1 dalies a punktas. b GDPR.

 


Šiame kontekste susidarę duomenys bus ištrinti, kai jų nebereikia, ypač po to, kai bus apdorotas prašymas, arba jų tvarkymas bus apribotas, jei nėra įstatymais nustatytų saugojimo įsipareigojimų.

 


(3) Jei atskiroms mūsų pasiūlymo funkcijoms naudojame užsakytus paslaugų teikėjus arba norėtume naudoti jūsų duomenis reklamos tikslais, mes jus išsamiai informuosime toliau atitinkamuose punktuose. Tai darydami nurodome apibrėžtus asmens duomenų saugojimo laikotarpio nustatymo kriterijus.

 


3. Jūsų teisės

(1) Jūs turite šias teises mūsų atžvilgiu, susijusias su jūsų asmens duomenimis:

 


– Teisė į informaciją

 


– Teisė į ištaisymą

 


– Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą

 


– Teisė nesutikti su tvarkymu

 


– Teisė į duomenų perkeliamumą

 


(2) Taip pat turite teisę pateikti skundą atsakingai duomenų apsaugos institucijai dėl mūsų vykdomo jūsų asmens duomenų tvarkymo.

 


4. Asmens duomenų rinkimas lankantis mūsų svetainėje

(1) Jei naudojate svetainę tik informaciniais tikslais, t. y. jei nesiregistruojate ar kitaip nepateikiate mums informacijos, mes renkame tik tuos asmens duomenis, kuriuos jūsų naršyklė perduoda mūsų serveriui. Jei norite naršyti mūsų svetainėje, renkame šiuos duomenis, kurie techniškai reikalingi interneto svetainei rodyti ir ryšio stabilumui bei saugumui užtikrinti (teisinis pagrindas yra DSGVO 6 str. 1 d. 1 p. 1 lit. f) DS – GMO):

 


Renkami šie duomenys:

 


IP adresas (anoniminis)

 


Prašymo data ir laikas

 


Laiko juostos skirtumas nuo Grinvičo laiko (GMT)

 


Paraiškos turinys (konkretus puslapis)

 


HTTP prieigos būsena / būsenos kodas

 


perduodamų duomenų kiekį

 


Svetainė, iš kurios gaunamas prašymas

 


naršyklės

 


Operacinė sistema ir jos sąsaja

 


Naršyklės programinės įrangos kalba ir versija.

 

 

 

 


(2) Duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės, kad būtų pasiektas tikslas, dėl kurio jie buvo surinkti. Jei duomenys renkami siekiant sukurti svetainę, tai yra laikas, kada pasibaigė atitinkama sesija.

 


Jei duomenys saugomi žurnalo faile, tai yra daugiausia septynios dienos. Galima papildoma saugykla. Tokiu atveju vartotojų IP adresai ištrinami arba atskiriami taip, kad nebeįmanoma priskirti atitinkamo kliento.

 


5. Slapukų naudojimas

(1) Be pirmiau minėtų duomenų, kai naudojatės svetaine, jūsų kompiuteryje išsaugomi slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi jūsų standžiajame diske, priskirti jūsų naudojamai naršyklei ir per kuriuos tam tikra informacija patenka į vietą, kurioje saugomas šis failas (čia). Jūsų kompiuteryje esantys slapukai negali paleisti programų ar perduoti virusų. Tai padeda padaryti interneto vartotojų aplinką malonesnę ir efektyvesnę.

 


(2) Slapukų naudojimas

 


a) Šioje svetainėje naudojami šių tipų slapukai, kurių apimtis ir funkcionalumas paaiškinti toliau:

– Laikini slapukai (žr. b)

 


– Nuolatiniai slapukai (žr. c)

 


b) Laikinieji slapukai automatiškai ištrinami, kai naršyklė uždaroma. Tai ypač apima seanso slapukus. Šis failasSaugome vadinamuosius seanso ID, su kuriais bendrai seansui galima priskirti įvairias jūsų naršyklės užklausas. Tai leidžia atpažinti jūsų kompiuterį, kai grįžtate į mūsų svetainę. Seanso slapukai ištrinami, kai atsijungiate arba uždarote naršyklę.
c) Nuolatiniai slapukai automatiškai ištrinami po nurodyto laikotarpio, kuris gali skirtis priklausomai nuo failo tipo. Slapukus galite bet kada ištrinti savo naršyklės saugos nustatymuose.
d) Galite nustatyti savo naršyklę pagal savo pageidavimus ir pvz. B. išjungti trečiųjų šalių slapukų arba visų slapukų saugojimą. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju jums gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.


6. Kitos mūsų svetainės funkcijos ir pasiūlymai

(1) Be vien tik informacinio naudojimosi mūsų svetaine, galite naudotis įvairiomis siūlomomis paslaugomis, jei jus domina. Norėdami tai padaryti, dažniausiai turite pateikti papildomus asmens duomenis, kuriuos naudojame teikdami atitinkamą paslaugą ir kuriems taikomi anksčiau minėti duomenų tvarkymo principai.

 


(2) Kai kuriais atvejais jūsų duomenims apdoroti naudojame išorinius paslaugų teikėjus. Šiuos tiekėjus pasirenkame labai atidžiai, laikomės nurodymų ir esame reguliariai tikrinami.

 


(3) Jūsų asmens duomenis galime perduoti trečiosioms šalims, jei kartu su partneriais siūlome dalyvauti kampanijose, konkursuose, sudaryti sutartis ar panašias paslaugas. Norėdami gauti daugiau informacijos, pateikite savo asmeninius duomenis arba žiūrėkite aprašymą žemiau esančiame meniu.

 


7. Prieštaravimas arba skundas dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo

(1) Jei davėte sutikimą tvarkyti asmens duomenis, šį sutikimą galite bet kada atšaukti. Toks prieštaravimas turi įtakos jūsų asmens duomenų tvarkymo leistinumui po to, kai buvo pateiktas prieštaravimas.

 


(2) Jei jūsų asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi interesų pusiausvyra, galite nesutikti, kad būtų tvarkomasi. Tai atvejai, kai tvarkymas nebūtinas, kad būtų įvykdyta su jumis sudaryta sutartis, aprašyti toliau pateiktame funkcijų aprašyme. Jei nesutinkate, prašome paaiškinti priežastis, kodėl neturėtume tvarkyti jūsų asmens duomenų kaip anksčiau. Jūsų prieštaravimo atveju išnagrinėsime situaciją ir arba sustabdysime, arba pakoreguosime duomenų tvarkymą, arba parodysime jums svarbias priežastis, vertas apsaugos, kuriomis remdamiesi tęsime duomenų tvarkymą.

 


(3) Žinoma, jūs galite bet kada nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi reklamos ir duomenų analizės tikslais. Apie savo nepritarimą reklamai galite pranešti šiais kontaktais: info@tiens.lt

 


8. Socialinių tinklų įskiepiai

Savo svetainėje naudojame trečiųjų šalių papildinius. Tai leidžia mums pranešti jūsų kontaktams, ar jums patinka mūsų svetainė, pateikti nuorodą į turinį ar bendrinti turinį. Papildinius galima atpažinti pagal atitinkamo trečiosios šalies tiekėjo logotipą.

 


Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų duomenys bus perduoti atitinkamai trečiajai šaliai.

 


Jei taip pat esate trečiosios šalies paslaugų teikėjas, ši informacija gali būti susieta su atitinkama paslaugų teikėjo vartotojo paskyra.

 


Šia informacija taip pat gali būti dalijamasi su trečiąja šalimi, jei nesate registruotas trečiosios šalies paslaugų vartotojas ir spustelėsite įskiepį mūsų svetainėje.

 


Tačiau perduodant tuo pačiu metu neužsiregistravus pas trečiosios šalies teikėją, neįmanoma tiesiogiai susieti duomenų su jumis, pvz., per IP adresą; tai būtų įmanoma tik pasinaudojus informacija iš jūsų teikėjo.

 


Trečiosios šalies teikėjo duomenų tvarkymo tikslą ir apimtį galima rasti atitinkamo teikėjo duomenų apsaugos deklaracijoje.

 


Šie duomenys tvarkomi remiantis mūsų viršesniu teisėtu interesu optimaliai reklamuoti mūsų internetinį pasiūlymą, kaip apibrėžta BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkte.

 


Mūsų svetainėje naudojami šių tiekėjų papildiniai:

 


„Facebook“ papildinys, „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Airija.

 


Sertifikatą pateikė: https://www.privacyshield.gov/participant?Id=a2zt0000000GnywAAC & Status=Active

 


Daugiau informacijos rasite adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation

 


„Twitter“ papildinys, „Twitter International Company“, „One Cumberland Place“, Fenian Street, Dublin 2, D02 AX07 Airija.

 


Sertifikavo:

 


https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt0000000TORzAAO&status=Active

 


Daugiau informacijos rasite: https://twitter.com/de/privacy

 


Google Plugin, Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

 


Sertifikatą pateikė: https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI&status=Active

 


Daugiau informacijos galite rasti adresu https://policies.google.com/privacy?hl=de&gl=de

 


9. Google Analytics naudojimas

(1) Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google Inc.“ („Google“). („Google“). „Google Analytics“ naudoja „slapukus“, tekstinius failus, patalpintus jūsų kompiuteryje, kad padėtų svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir saugoma šiame serveryje. Jei šioje svetainėje suaktyvinamas IP anonimiškumas, „Google“ iš anksto sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse arba kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus išsiųstas į Google serverį JAV ir ten sutrumpintas. Šios svetainės operatoriaus vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi šia svetaine, rengtų ataskaitas apie svetainės veiklą ir teiktų kitas su svetaine bei internetu susijusias paslaugas svetainės operatoriui.

 


(2) Jūsų naršyklės kaip „Google Analytics“ dalis perduotas IP adresas nebus sujungtas su kitais „Google“ duomenimis.

 


(3) Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo, savo naršyklėje nustatydami atitinkamus nustatymus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju jums gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite neleisti „Google“ rinkti slapukų generuojamų duomenų, susijusių su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) ir apdoroti šiuos duomenis, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį iš šios nuorodos: http:// įrankiai. .google. com/dlpage/gaoptout?hl=lt.

 


(4) Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ su plėtiniu „_anonymizeIp()“. Dėl to IP adresai toliau apdorojami sutrumpintai, o tai reiškia, kad jie negali būti susieti su asmenimis. Jei apie Jus surinkti duomenys turi asmeninę nuorodą, tai bus nedelsiant pašalinta, o asmens duomenys bus nedelsiant ištrinti.

 


(5) Mes naudojame „Google Analytics“ savo svetainei analizuoti ir reguliariai tobulinti. Tai leidžia mums patobulinti savo pasiūlymą ir padaryti jį įdomesnį jums kaip vartotojui. Išimtiniais atvejais, kai asmens duomenys perduodami į JAV, „Google“ laikosi ES ir JAV privatumo sutarties https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

 


Teisinis Google Analytics naudojimo pagrindas yra 6 straipsnio 1 dalies 1 punktas. f GDPR.

 


Asmens duomenys bus ištrinti arba padaryti anoniminiais ne vėliau kaip po 14 mėnesių.

 


(6) Trečiosios šalies informacija: „Google Dublin“, „Google Ireland Ltd.“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija, faksas: +353 (1) 436 1001. Naudojimo sąlygos:

 


http://www.google.com/analytics/terms/de.html, duomenų apsaugos apžvalga:

 


http://www.google.com/intl/de/analytics/learn/privacy.html ir privatumo politika: http://www.google.de/intl/de/policies/privacy.

 


10. YouTube vaizdo integravimas

(1) Į savo internetinį pasiūlymą įtraukėme „YouTube“ vaizdo įrašus, kurie yra saugomi http://www.YouTube.com ir kuriuos galima leisti tiesiai iš mūsų svetainės. Šie vaizdo įrašai yra integruoti „išplėstinio duomenų apsaugos režimu“, t. H. kad jokie duomenys apie jus, kaip vartotoją, nebus perduodami „YouTube“, jei neleisite vaizdo įrašų. Tik paleidžiant vaizdo įrašus, bus perduodami 2 dalyje nurodyti duomenys, kuriems mes neturime įtakos – galima tik su jūsų pačių vaizdo įrašais.

 


(2) Apsilankę svetainėje, „YouTube“ gauna informaciją, kad patekote į atitinkamą mūsų svetainės antrinį puslapį. Be to, bus perduoti šios deklaracijos V skirsnyje nurodyti duomenys. Taip nutinka neatsižvelgiant į tai, ar „YouTube“ suteikia vartotojo paskyrą, prie kurios esate prisijungę, ar tokia vartotojo paskyra yra. Jei esate prisijungę naudodami Google paskyrą, jūsų duomenys bus priskirti tiesiogiai jūsų paskyrai. Jei nenorite būti susietas su savo „YouTube“ profiliu, prieš suaktyvindami mygtuką turite atsijungti. „YouTube“ išsaugo jūsų duomenis kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto savo svetainės dizaino tikslais. Toks vertinimas atliekamas ypač (net ir neregistruotiems vartotojams), siekiant teikti reklamą pagal poreikius ir informuoti kitus socialinio tinklo vartotojus apie jūsų Ak.veiklą mūsų svetainėje. Turite teisę nesutikti su šių naudotojų profilių kūrimu, todėl turite susisiekti su „YouTube“, kad pasinaudotumėte šia teise.

 


3) Daugiau informacijos apie „YouTube“ duomenų rinkimo ir jų apdorojimo tikslą bei apimtį rasite duomenų apsaugos deklaracijoje. Čia taip pat rasite daugiau informacijos apie savo teises ir nustatymų parinktis, kad apsaugotumėte savo privatumą: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy. „Google“ taip pat tvarko jūsų asmeninius duomenis JAV ir yra pateikusi ES ir JAV privatumo sutartį https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

 


Papildinių naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys 1 punktas f punktas.

 


11. Google Map integracija

(1) Šioje svetainėje naudojame „Google“ žemėlapius. Tai leidžia mums tiesiogiai svetainėje rodyti interaktyvius žemėlapius ir naudotis patogiomis paieškos funkcijomis.

 


(2) Apsilankęs svetainėje „Google“ gauna informaciją, kad jūs pasiekėte atitinkamą mūsų svetainės antrinį puslapį. Be to, bus perduoti šios deklaracijos V skirsnyje nurodyti duomenys. Taip atsitinka neatsižvelgiant į tai, ar „Google“ pateikia vartotojo paskyrą, prie kurios esate prisijungę. Jei esate prisijungę naudodami Google paskyrą, jūsų duomenys bus priskirti tiesiogiai jūsų paskyrai. Jei nenorite būti susietas su savo Google profiliu, prieš suaktyvindami mygtuką turite atsijungti. „Google“ išsaugo jūsų duomenis kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto savo svetainės dizaino tikslais. Šis vertinimas daugiausia atliekamas (taip pat ir neregistruotiems vartotojams) siekiant teikti poreikius atitinkančią reklamą ir informuoti kitus socialinio tinklo vartotojus apie Jūsų veiklą mūsų svetainėje. Turite teisę nesutikti su šių naudotojų profilių kūrimu, todėl turite susisiekti su „Google“, kad pasinaudotumėte šia teise.

 


(3) Daugiau informacijos apie papildinio teikėjo duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei jų apdorojimą galima rasti šio teikėjo duomenų apsaugos deklaracijose. Čia taip pat rasite daugiau informacijos apie savo teises ir privatumo apsaugos nustatymo parinktis: http://www.google.de/intl/de/policies/privacy. „Google“ taip pat tvarko jūsų asmeninius duomenis JAV ir yra pateikusi ES ir JAV privatumo sutartį https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

 


Papildinių naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys 1 punktas f punktas.

 


12. AddThis Bookmarks

1) Mūsų svetainėje taip pat yra „AddThis“ įskiepių. Šie papildiniai leidžia pažymėti arba bendrinti įdomų turinį su kitais vartotojais. Naudodami papildinius siūlome jums galimybę bendrauti socialiniuose tinkluose ir su kitais vartotojais, kad galėtume patobulinti savo pasiūlymą ir padaryti jį įdomesnį jums kaip vartotojui.

 


Papildinių naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys 1 punktas f punktas.

 


(2) Jūsų interneto naršyklė užmezga tiesioginį ryšį su AddThis serveriais ir pasirinktomis socialinio tinklo ar žymių paslaugomis per šiuos papildinius. Gavėjai gauna informaciją apie jūsų prieigą prie atitinkamos mūsų internetinio pasiūlymo svetainės ir šios deklaracijos V punkte nurodytą informaciją. Šią informaciją apdoroja „AddThis“ serveriai JAV. Jei pateikiate turinį iš mūsų svetainės socialiniams tinklams ar žymėjimo paslaugoms, gali būti sukurta nuoroda tarp jūsų apsilankymo mūsų svetainėje ir jūsų vartotojo profilio atitinkamame tinkle. Mes neturime įtakos renkamiems duomenims ir duomenų tvarkymo procedūroms, taip pat nežinome visos duomenų rinkimo apimties, tvarkymo tikslų, saugojimo laikotarpių. Taip pat neturime informacijos apie papildinio teikėjo surinktų duomenų ištrynimą.

 


(3) Papildinio teikėjas išsaugo jūsų duomenis kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto savo svetainės dizaino tikslais. Toks vertinimas ypač atliekamas (net ir neregistruotiems vartotojams), siekiant teikti poreikius atitinkančią reklamą ir informuoti kitus socialinio tinklo vartotojus apie Jūsų veiklą mūsų svetainėje. Jūs turite teisę nesutikti su šių vartotojų profilių kūrimu, todėl turite susisiekti su atitinkamu papildinio tiekėju, kad pasinaudotumėte šia teise.

 


(4) Jei nenorite dalyvauti šiame procese, galite bet kada nesutikti su duomenų rinkimu, atsisakydami slapukų, kurie galioja ateityje: http://www.addthis.com/privacy/opt-out. Arba galite nustatyti savo naršyklę taip, kad šie slapukai būtų saugomitam užkertamas kelias.

 


(5) Daugiau informacijos apie papildinio teikėjo atliekamo duomenų rinkimo ir apdorojimo tikslą bei apimtį, taip pat papildomos informacijos apie jūsų teises šiuo atžvilgiu ir jūsų privatumo apsaugos nustatymo parinktis galite gauti iš: AddThis LLC, 1595. Spring Hill Road, Sweet 300, Viena, VA 22182, JAV, www.addthis.com/privacy.

 


13. Kai saugoma asmeninė informacija

Jeigu informacija šiuo tikslu nepateikta, asmens duomenis saugome tik tiek, kiek tai būtina jų tvarkymo tikslui pasiekti arba kol bus atšauktas Jūsų sutikimas. Jei turi būti laikomasi teisinių saugojimo reikalavimų, kai kurių duomenų saugojimo laikotarpis gali būti iki 10 metų, neatsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslus.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial